Rapan Brar

Real Estate

Schedule Your Free Consultation

Edit Template
76302 results | Page 954 of 1590
12 24 48
 
For sale $150,000
PARKING C23 - 393 KING STREET W, Toronto, Ontario

Parking C23 - 393 King Street W

Toronto, Ontario

RE/MAX Ultimate Realty Inc.
For sale $55,000
LOCKER C2 - 393 KING STREET, Toronto, Ontario

Locker C2 - 393 King Street

Toronto, Ontario

0 - 499 ft2
RE/MAX Ultimate Realty Inc.
For lease $16 / ft2
695 CORONATION Boulevard Unit# 9, Cambridge, Ontario

695 Coronation Boulevard Unit# 9

Cambridge, Ontario

1,185 ft2
Vancor Realty Inc.
For sale $1,075,000
23 STONEGATE Drive, Kitchener, Ontario

23 Stonegate Drive

Kitchener, Ontario

5 Bedroom 4 Bathroom 2,997 ft2
The Agency
For sale $724,900
9037 AIRPORT Road W, Hamilton, Ontario

9037 Airport Road W

Hamilton, Ontario

3 Bedroom 1 Bathroom 1,653 ft2
Royal LePage Signature Realty
For sale $1,999,000
403 SMITH Avenue, Burlington, Ontario

403 Smith Avenue

Burlington, Ontario

3 Bedroom 4 Bathroom 2,251 ft2
Keller Williams Edge Realty
For rent $2,430 Monthly
69 WHITCOMB CRESCENT, Smiths Falls, Ontario

69 Whitcomb Crescent

Smiths Falls, Ontario

3 Bedroom 3 Bathroom 1,100 - 1,500 ft2
Royal LePage Advantage Real Estate Ltd
For rent $2,200 Monthly
3320 STELLA CRESCENT Unit# 616, Windsor, Ontario

3320 Stella Crescent Unit# 616

Windsor, Ontario

2 Bedroom 2 Bathroom 1,095 ft2
RE/MAX Capital Diamond Realty
For sale $1,260,000
5689 MAIN STREET, Niagara Falls, Ontario

5689 Main Street

Niagara Falls, Ontario

3,200 ft2
RE/MAX Dynamics Realty
For sale $599,000
111 - 1884 MERIVALE ROAD, Ottawa, Ontario

111 - 1884 Merivale Road

Ottawa, Ontario

1 Bathroom 1,100 ft2
Royal LePage Team Realty
For sale $625,000
1 WEEKES ISLAND, Englehart, Ontario

1 Weekes Island

Englehart, Ontario

4 Bedroom 1 Bathroom 1,500 - 2,000 ft2
Century 21 Temiskaming Plus Brokerage
For sale $399,900
201 GRAND AVENUE West, Chatham, Ontario

201 Grand Avenue West

Chatham, Ontario

3 Bedroom 3 Bathroom 1,722 ft2
Royal LePage Peifer Realty Brokerage
For rent $1,395 Monthly
105 - 1170 HAMILTON ROAD, London East, Ontario

105 - 1170 Hamilton Road

London East, Ontario

1 Bedroom 1 Bathroom 500 - 599 ft2
Century 21 First Canadian Corp
For sale $399,000
115 Fielder AVENUE, Chatham, Ontario

115 Fielder Avenue

Chatham, Ontario

2 Bedroom 1 Bathroom
Royal LePage Peifer Realty(Blen) Brokerage
For sale $544,900
80 - 461 BLACKBURN DRIVE, Brantford, Ontario

80 - 461 Blackburn Drive

Brantford, Ontario

4 Bedroom 3 Bathroom 1,500 - 2,000 ft2
Right At Home Realty
For sale $849,000
414 PINE VIEW RIDGE ROAD, Tudor and Cashel, Ontario

414 Pine View Ridge Road

Tudor And Cashel, Ontario

3 Bedroom 2 Bathroom 1,500 - 2,000 ft2
Royal Heritage Realty Ltd.
For sale $559,900
9 ARLINGTON AVENUE, St. Catharines, Ontario

9 Arlington Avenue

St. Catharines, Ontario

4 Bedroom 2 Bathroom 1,500 - 2,000 ft2
RE/MAX Escarpment Realty Inc.
For sale $619,900
7 POOLE STREET, Brantford, Ontario

7 Poole Street

Brantford, Ontario

3 Bedroom 3 Bathroom 1,500 - 2,000 ft2
Revel Realty Inc.
For rent $1,695 Monthly
104B - 1100 SOUTH SERVICE ROAD, Hamilton, Ontario
Other

104b - 1100 South Service Road

Hamilton, Ontario

1 Bathroom 875 ft2
RE/MAX Escarpment Realty Inc.
For sale $619,900
2 - 242 JOHN GARLAND BOULEVARD, Toronto, Ontario

2 - 242 John Garland Boulevard

Toronto, Ontario

4 Bedroom 3 Bathroom 1,200 - 1,399 ft2
Century 21 People's Choice Realty Inc.
For rent $4,400 Monthly
131 PAPERBIRCH CRESCENT, London North, Ontario

131 Paperbirch Crescent

London North, Ontario

6 Bedroom 2 Bathroom 700 - 1,100 ft2
One Percent Realty Ltd.
For rent $4,000 Monthly
1200 HURON STREET, London East, Ontario

1200 Huron Street

London East, Ontario

6 Bedroom 2 Bathroom 700 - 1,100 ft2
One Percent Realty Ltd.
For sale $3,379,000
78 APPLEYARD AVENUE, Vaughan, Ontario

78 Appleyard Avenue

Vaughan, Ontario

6 Bedroom 7 Bathroom 3,500 - 5,000 ft2
RE/MAX Excellence Real Estate
For rent $2,700 Monthly
56 BROWN STREET, Erin, Ontario

56 Brown Street

Erin, Ontario

4 Bedroom 3 Bathroom 1,500 - 2,000 ft2
Intercity Realty Inc.
For sale $1,699,900
2246 HIGHWAY 2, Clarington, Ontario

2246 Highway 2

Clarington, Ontario

5 Bedroom 4 Bathroom 2,000 - 2,500 ft2
Keller Williams Community Real Estate
For rent $2,600 Monthly
LOWER - 2246 HIGHWAY 2 S, Clarington, Ontario

Lower - 2246 Highway 2 S

Clarington, Ontario

2 Bedroom 1 Bathroom 0 - 699 ft2
Keller Williams Community Real Estate
For rent $3,300 Monthly
1704 - 70 ANNIE CRAIG DRIVE, Toronto, Ontario

1704 - 70 Annie Craig Drive

Toronto, Ontario

3 Bedroom 2 Bathroom 800 - 899 ft2
Sutton Group-Admiral Realty Inc.
For sale $1,199,000
UNIT # 8 LEVEL 1 - 2522 KEELE STREET, Toronto, Ontario

Unit # 8 Level 1 - 2522 Keele Street

Toronto, Ontario

2 Bathroom 1,453 ft2
Harvey Kalles Real Estate Ltd.
For sale $849,999
13 YATELY STREET, Brampton, Ontario

13 Yately Street

Brampton, Ontario

3 Bedroom 3 Bathroom 1,500 - 2,000 ft2
Homelife/miracle Realty Ltd
For rent $2,960 Monthly
101 - 115 CANON JACKSON DRIVE, Toronto, Ontario

101 - 115 Canon Jackson Drive

Toronto, Ontario

2 Bedroom 1 Bathroom 700 - 799 ft2