Rapan Brar

Real Estate

Schedule Your Free Consultation

Edit Template
76302 results | Page 842 of 1590
12 24 48
 
For rent $4,200 Monthly
480 BANK STREET, Ottawa, Ontario

480 Bank Street

Ottawa, Ontario

1,450 ft2
Shaker Realty Ltd.
For sale $4,200,000
480 BANK STREET, Ottawa, Ontario

480 Bank Street

Ottawa, Ontario

7,050 ft2
Shaker Realty Ltd.
For sale $839,900
32 BRISCOE CRESCENT, Strathroy-Caradoc, Ontario

32 Briscoe Crescent

Strathroy-Caradoc, Ontario

4 Bedroom 3 Bathroom 1,500 - 2,000 ft2
Century 21 First Canadian Corp
Platinum Key Realty Inc.
For sale $679,900
656 KETTER WAY, Plympton-Wyoming, Ontario

656 Ketter Way

Plympton-Wyoming, Ontario

3 Bedroom 3 Bathroom 1,500 - 2,000 ft2
Century 21 First Canadian Corp.
For sale $295,000
0 HWY 62 HIGHWAY, Madoc, Ontario

0 Hwy 62 Highway

Madoc, Ontario

Keller Williams Community Real Estate
For sale $899,900
25 MERRITT Lane, Brantford, Ontario

25 Merritt Lane

Brantford, Ontario

3 Bedroom 4 Bathroom 2,261 ft2
Real Broker Ontario Ltd
For sale $949,900
242 MOUNT PLEASANT Street Unit# 4, Brantford, Ontario

242 Mount Pleasant Street Unit# 4

Brantford, Ontario

3 Bedroom 4 Bathroom 2,332 ft2
Real Broker Ontario Ltd
For sale $789,900
86 SCRIVEN ROAD, Otonabee-South Monaghan, Ontario

86 Scriven Road

Otonabee-South Monaghan, Ontario

4 Bedroom 2 Bathroom 700 - 1,100 ft2
RE/MAX Country Classics Ltd.
For sale $450,000
12 LUFFMAN ROAD, Tweed, Ontario

12 Luffman Road

Tweed, Ontario

3 Bedroom 2 Bathroom 2,000 - 2,500 ft2
2 Percent Realty Results Inc.
For sale $859,900
3826 STAGE COACH ROAD, Frontenac, Ontario

3826 Stage Coach Road

Frontenac, Ontario

4 Bedroom 3 Bathroom 1,500 - 2,000 ft2
Revel Realty Inc.
For sale $488,888
188 STINSON STREET, Hamilton, Ontario

188 Stinson Street

Hamilton, Ontario

4 Bedroom 2 Bathroom 2,000 - 2,500 ft2
Royal LePage State Realty
For sale $499,999
84 STATE STREET, Welland, Ontario

84 State Street

Welland, Ontario

4 Bedroom 2 Bathroom 1,100 - 1,500 ft2
RE/MAX Realty Services Inc.
For sale $799,000
451 CITADEL COURT, Waterloo, Ontario

451 Citadel Court

Waterloo, Ontario

4 Bedroom 4 Bathroom 1,500 - 2,000 ft2
RE/MAX Excel Realty Ltd.
For rent $2,800 Monthly
72 - 2441 GREENWICH DRIVE, Oakville, Ontario

72 - 2441 Greenwich Drive

Oakville, Ontario

2 Bedroom 2 Bathroom 900 - 999 ft2
Century 21 People's Choice Realty Inc.
For rent $2,150 Monthly
517 - 4065 CONFEDERATION PARKWAY, Mississauga, Ontario

517 - 4065 Confederation Parkway

Mississauga, Ontario

2 Bedroom 1 Bathroom 500 - 599 ft2
Bay Street Group Inc.
For sale $689,000
91 THORBURN Street S, Cayuga, Ontario

91 Thorburn Street S

Cayuga, Ontario

4 Bedroom 2 Bathroom 1,719 ft2
Royal LePage Macro Realty
For rent $2,600 Monthly
18 BIANCA CRESCENT, Wasaga Beach, Ontario

18 Bianca Crescent

Wasaga Beach, Ontario

2 Bedroom 2 Bathroom 1,100 - 1,500 ft2
Century 21 Atria Realty Inc.
For sale $784,900
53 GAFFAN, Kingsville, Ontario

53 Gaffan

Kingsville, Ontario

2 Bedroom 2 Bathroom 1,600 ft2
Royal LePage Binder Real Estate
For sale $2,200,000
6523 WELLINGTON ROAD 7 Unit# 206, Elora, Ontario

6523 Wellington Road 7 Unit# 206

Elora, Ontario

3 Bedroom 2 Bathroom 1,979 ft2
Corcoran Horizon Realty
For rent $1,595 Monthly
28 WIMBLETON Crescent, Kitchener, Ontario

28 Wimbleton Crescent

Kitchener, Ontario

1 Bedroom 1 Bathroom 850 ft2
Mcintyre Real Estate Services Inc.
For sale $1,598,777
63 DEERGLEN TERRACE, Aurora, Ontario

63 Deerglen Terrace

Aurora, Ontario

4 Bedroom 3 Bathroom 2,500 - 3,000 ft2
Intercity Realty Inc.
For rent $2,800 Monthly
605 - 39 NEW DELHI DRIVE, Markham, Ontario

605 - 39 New Delhi Drive

Markham, Ontario

3 Bedroom 2 Bathroom 1,200 - 1,399 ft2
Royal LePage Vision Realty
For sale $349,999
625 SYDENHAM STREET, Colchester, Ontario

625 Sydenham Street

Colchester, Ontario

3 Bedroom 1 Bathroom
Deerbrook Realty Inc.
For rent $2,000 Monthly
BSMT UNIT 1 - 75 SILVER ROSE CRESCENT, Markham, Ontario

Bsmt Unit 1 - 75 Silver Rose Crescent

Markham, Ontario

2 Bedroom 1 Bathroom 0 - 699 ft2
Homelife/future Realty Inc.
For sale $799,999
6 WEAVER TERRACE, New Tecumseth, Ontario

6 Weaver Terrace

New Tecumseth, Ontario

3 Bedroom 3 Bathroom 700 - 1,100 ft2
Keller Williams Experience Realty
For sale $514,900
406 - 15390 YONGE STREET, Aurora, Ontario

406 - 15390 Yonge Street

Aurora, Ontario

2 Bedroom 1 Bathroom 800 - 899 ft2
One Percent Realty Ltd.
For sale $599,900
223 - 32 CHURCH STREET, King, Ontario

223 - 32 Church Street

King, Ontario

2 Bedroom 2 Bathroom 1,200 - 1,399 ft2
RE/MAX West Realty Inc.
For rent $1,650 Monthly
52 LITTLES ROAD, Toronto, Ontario

52 Littles Road

Toronto, Ontario

2 Bedroom 1 Bathroom 2,500 - 3,000 ft2
Utopia Real Estate Inc.
For sale $1,999,000
50 DORSET ROAD, Toronto, Ontario

50 Dorset Road

Toronto, Ontario

4 Bedroom 5 Bathroom 2,000 - 2,500 ft2
Century 21 Leading Edge Realty Inc.
For rent $1,500 Monthly
BACK - 1542 BRUNY AVENUE, Pickering, Ontario

Back - 1542 Bruny Avenue

Pickering, Ontario

1 Bathroom 0 - 699 ft2
First Class Realty Inc.
For rent $3,200 Monthly
2521 ATHENA PATH, Pickering, Ontario

2521 Athena Path

Pickering, Ontario

3 Bedroom 3 Bathroom 1,500 - 2,000 ft2
Royal LePage Terrequity Realty
For rent $10,000 Monthly
60A TECUMSETH STREET, Toronto, Ontario

60a Tecumseth Street

Toronto, Ontario

4 Bedroom 3 Bathroom 2,250 - 2,499 ft2
Royal LePage Credit Valley Real Estate
For rent $2,495 Monthly
S548 - 180 MILL STREET, Toronto, Ontario

S548 - 180 Mill Street

Toronto, Ontario

2 Bedroom 1 Bathroom 500 - 599 ft2
Royal LePage Terrequity Ymsl Realty
For sale $1,019,000
23 WHITTON Drive, Paris, Ontario

23 Whitton Drive

Paris, Ontario

5 Bedroom 4 Bathroom 3,890 ft2
RE/MAX Twin City Realty Inc
For sale $499,168
1706 - 16 HARRISON GARDEN BOULEVARD, Toronto, Ontario

1706 - 16 Harrison Garden Boulevard

Toronto, Ontario

1 Bedroom 1 Bathroom 500 - 599 ft2
Intercity Realty Inc.
For sale $488,800
601 - 18 GRAYDON HALL DRIVE, Toronto, Ontario

601 - 18 Graydon Hall Drive

Toronto, Ontario

2 Bedroom 1 Bathroom 600 - 699 ft2
RE/MAX Crossroads Realty Inc.
For sale $685,000
716 - 7 KENASTON GARDEN, Toronto, Ontario

716 - 7 Kenaston Garden

Toronto, Ontario

2 Bedroom 2 Bathroom 700 - 799 ft2
Forest Hill Real Estate Inc.
For sale $345,000
618 - 220 DUNCAN MILL ROAD, Toronto, Ontario
Other

618 - 220 Duncan Mill Road

Toronto, Ontario

836 ft2
Royal LePage Signature Realty